Stránka s informacemi o vývoji projektu HOCZ.org
Veřejná omluva
11 března 2009, Kirara @ 22.10

Události začátku března nás jistě všechny zasáhly. Bylo to vyústění dlouhodobějšího úpadku, který postihuje celé HOCZ a který zřejmě urychlilo i neslavné zpoždění zápisu. Je to něco za co jsem z podstatné části odpovědný a nejsem na to zrovna hrdý. Proto sepisuju tuto omluvu.

Tato omluva je určena všem členům projektu HOCZ. Za prodlení všem studentům, kterým narušilo plány či je mrzí, že kvůli tomu budou mít méně vyučovacích hodin. Za nervy všem z vedení, kteří byli nuceni odpovídat na nekonečné dotazy nováčků a cítili se bezbraní. Za zklamání všem jedincům, kteří se podíleli a snažili zajistit, aby vše tentokrát proběhlo hladce, ačkoliv to posléze uvízlo na mě. A rád bych k tomuto připojil i omluvu za loňské nekonané NKÚ a tímpádem ještě o něco odložené zapisování letošních šesťáků.

„Opravdu hluboce se omlouvám a udělám vše pro to, abych vše uvedl do řádných kolejí a zabránil tomu, aby se situace opakovala.“

Při této příležitosti ještě doplním pár aktuálních informací k předchozímu příspěvku. Engal zůstal na svém postu ve Správní Radě, kde nadále plní své závazky v resortu Reprezentace a propagace. Thomasovi po jeho odchodu bylo nabídnuto rovněž místo ve Správní radě a to přebrat resort Personálních záležitostí. Toto místo přijal, čímž dosáhl nejvyššího postu, kterého lze na HOCZ dosáhnout a ukončil tak snad jednou pro vždy svůj kariérní vzestup :) Zaslouží si to, tak mu pogratulujme.

Na závěr tohodle příspěvku bych rád připojil poznatek, že jak už to tak bývá, všechno zlé je k něčemu dobré. Takže po té bouři co se přes HOCZ přehnala se začal trochu čistit vzduch a pokud lidi ve vedení neusnou na vavřínech, možná by se celá situace měla v lecčems zlepšit. S těmito slovy optimizmu se s vámi loučím a nashledanou u dalšího příspěvku. Dá-li Merlin, nebude to další omluva.5 Comments a “Veřejná omluva”


 1. Rajče — 14. 3. 2009 @ 20.43

  Všem jsi vyrazil dech. Očividně jsou všichni beze slov…a komentář ode mě…mno…však už jsem říkala. ^^;

 2. eliomys — 16. 3. 2009 @ 22.56

  Tak nejlepší je, že nevím, kdo je autorem tohoto proslovu, krycí jméno Kirara nějak neznám…Ale jinak, snaha o usmíření znesvářených se cení.

 3. Riska — 18. 3. 2009 @ 12.37

  …Derek Hastur. Jinak zajímavý příspěvek, pěkná omluva. Docela informativní, pro nás pro studenty, to je fakt.

 4. Jess(ica Alia Lektro) — 6. 7. 2009 @ 17.01

  Byť velmi, velmi dodatečně, tak omluvu (alespoň z pozice letošního šesťáka, který si letzos složil jak NKÚ, tak se ještě tak-tak stihl přihlásit na předměty ve třídách 6A) přijímám.

  Jen menší rýpnutíčko (nebo také návrh pro zlepšení) – bylo by fajn, kdyby vysvědčení z NKÚ chodila sovou. Či k nim přišlo nějaké upozornění. Omlouvám se, ale každý den nekoukám na svůj profil a neproklikávám se tím, zda mi někdo něco nedopsal do Přátel nebo zda mi nepřišlo vysvědčení. O nic by nešlo, kdyby na vysvědčení nezávisel i zápis na předměty, který jsem málem nestihla.

  Přesto, Dereku, díky. Díky, žes to napsal. :)

 5. Anoran Lorbash — 14. 7. 2009 @ 13.55

  Klobouk dolů drahý příteli…. :-)