Stránka s informacemi o vývoji projektu HOCZ.org
Od psanímilné Ginny pro srazomilné srazofily
29 listopadu 2009, Nigerfur @ 16.50

Srazomilní srazofilové,

mě to prostě nedá a musím vám napsat pár pěkných řádků. A budu děkovat a chválit a tak vůbec :)

Ani nevím komu všechno jednotlivě a za co, ale tak hlavně Susanne a Hedvičce za naprosto DOKONALOU A EPESNÍ výzdobu. Jejich kluběnky jsou roztomiloušké a nádherné. Norbertek vyfasoval vlastní terárko! (To mi připomíná, že mám u sebe další tři ztracené kluběnky – kdo postrádá svou kouli, nechť se mi ozve). Kofoláčci vyrobení jako postavy z HOCZ nemají konkurenci, pavouci a zlatonky, které se dají i zvracet jsou božské. Mrtví hadi jako řetězy se přemnožují a mám pocit, že jich je mnohem a mnohem více a že za pár dní nebude v inventáři krámů HOCZáků už místo a já jim budu muset pronajmou vedlejší byt. To krásné vzpomínkové tablo nechám zasklít! Aby se mu něco nestalo! A ten DORT! Jéžiš lidi… přísahám, že už nikdy nechci marcipán ani vidět. Na druhou stranu, alespoň jsem doslova okusila chuť Bradavic :)

Susanne a Hedviku tohle všechno stálo spoustu času, energie, námahy, nervů, nadávek a peněz. Teď MY musíme vymyslet, jak se jím více odměnit, než jen blaženým úsměvem a tupým spokojeným výrazem.

Ričí, děkuji za sebe za LARP i když jsem se ho neúčastnila. Je až kupodivu kolik lidí ti bylo ochotno dělat CP a kolik znuděných dítek hrálo. K mým uším se nedostalo snad nic negativního. Sama jsem se neúčastnila, za což se omlouvám, ale vypadalo to skvěle a to, že jsi zapojil i mou drahou polovičku… nádhera :) Díky moc za konečně podařený LARP se vším všudy.

Grace a Kitty, schovala jsem poslední kousek vaší makabrozní bábovky! Nechám ji vyschnout a archivuji jí! A na příští sraz uděláme společně hromadu barevných bábovek! Za každou kolej jednu… včetně fialové za cizince!

Sysinko, ty jsi úžasná básnířka a tvá básnička k výročí pěti let HOCZ byla to nejkrásnější, co jsem od tebe kdy slyšela a četla. Doufám, že ti nebude vadit, že až vybalím vzkazník, že jí sem umístím i pro ostatní. Děkuji ti za ní moc :)

Blacky, tobě děkuji za přednášku, u které tě dokázala ta banda poslouchat víc jak hodinu a bavilo je to. Konečně vědí, jak to všechno bylo, kde se co stalo. Bylo to krásné, úžasné a poučné :)

A všem ostatním děkuji za to, že jste společně vytvořili konečně HOCZ sraz, který byl o HOCZ, o společné zábavě, programu a že ty dva dny byly prostě dokonalé. Nechtělo se mi až věřit, že jste se nevykašlali na kostýmy, že jste se snad i těšili na soutěž, na LARP, že jste se zapojili do přednášky, že jste pomáhali s výzdobou, neofrňovali nosy jak je většinou ve zvyku. Atmosféra na srazu byla společnou prací a konečně po dlouhé době vypadali všichni spokojeně a vytvořili nádherné vzpomínky. Všem vám vřelé díky a neskutečně se těším, až zase splácáme další sraz a vím, že bude ještě skvělejší, než byl teď. Jsem ráda, že se HOCZ pomalu stává opět HOCZ. Jen tak dále.

Ještě jednou všem neskutečných díků posílám a pokud jsem na něco zapomenula, někoho nepochválila tak se omlouvám, ale jsem plná zážitků a jeden druhý překrývá :)

Ginny4 Comments a “Od psanímilné Ginny pro srazomilné srazofily”


 1. Laurindiron — 29. 11. 2009 @ 18.20

  Moc pěknej článek a hlavně moc pěknej sraz s dobrými a přátelštími lidmi. Děkuji všem za hezký víkend. ;-) *A jde pomalu dávat fotky na stránky srazů* :-)

 2. Susanne — 29. 11. 2009 @ 18.46

  Za sebe i za Hedvi musím říct, že máme velkou radost, že se výzdoba líbila a dort chutnal, protože nejvíc nervů jsme nakonec stejně měly z toho, jaké budou reakce účastníků na to všechno. Teď už víme, že ty dny, které jsme tím zabily, jsme zabily příjemně a možná zase někdy něco vymyslíme.
  Díky i všem jmenovaným za úžasný program a Ginny, že to tak hezky nalinkovala, zakázala DDR a podobné činnosti, abymchom byli všichni spolu a bavili se, i když někteří si to zírání na filmy a seriály stejně neodpustili..
  Vaše Susanne (i za Hedvičku :) )

 3. Sysinka — 29. 11. 2009 @ 22.58

  Ginny, Ty musíš být asi hoooodně nadšená, když jsi zapomněla pochválit dokonce i sebe :) Sraz byl super…Myslím, že Susanne a Hedvice nepatří pouze velký dík, ale rovnou poklona až k zemi, protože to, co pro sraz všechno udělaly – nevěřila bych, že tohle mohou dvě osoby dokázat, ba dokonce vymyslet ;) Překvapily a nejen to ;) ;) ;)
  Ti, kteří na sraze nebyli, o hodně přišli a může jim to být právem líto…Ale nebojte se ;) Vypadá to, že bude i slušná fotodokumentace ;) Už teď se těším na další sraz xD A to je co říct, že? xDDDD

  Pět let je za námi, ale nezastavujeme :) jedeme dál ;) ;) ;) (btw. tohle je asi 8. komentář v pořadí, který se zde pokouším napsat, prosíím XD ať se zobrazí…^^)

 4. Thes — 10. 12. 2009 @ 21.19

  moc hezký a opravdu HOCZ sraz :)


Comment