Stránka s informacemi o vývoji projektu HOCZ.org
Tým vypuštěn
9 listopadu 2007, Houndy @ 18.14

Uběhlo nám nějakých 14 dní a mám pro vás další zprávy. Něktří si toho již zajisté všimli, že nám v seznamu online lidiček přibylo několik nových občanských jmen. Hádáte správně, všechny náležtosti kolem regstrací již byly vyřízeny a po pozemcích a hlavně Prasinkách se nám potulují noví občané, kteří vlastní mocného Vypravěče, aby nám trochu rozvířili dění na hradě i mimo něj. Mimo to proběhly však i jisté personální změny, takže současné platné obsazení RPG týmu je následující:

Houndy (Alex de Fuego)

Had (Hadika Dung)

Gauldy (Dark Rakeťák Raqemua)

Rauco (Bertrand de Blancheford)

Bluetear (Morpheus De Notredame)

Swift (Jacco Rideford)

Swift je v našich řadách úplně nový, takže doufám, že se v našem ústovu pro chorobomy… teda na naší prestižní škole čar a kouzel v Bradavicích brzy zorientuje a budeme se moci brzy těšit na příval nových questů a eventů.

A na závěr bych ráda vyzvala všechny, co sice nejsou v týmu, ale mají bohatou představivost a chtějí se zapojit do dění, aby mne kontaktovali nebo případně zaslali návrhy questů či eventů.

Aloha5 Comments a “Tým vypuštěn”


 1. Iva, Ariana — 9. 11. 2007 @ 22.00

  teda neviem ako si tie questy predstavujete ale mam maly napad.
  Ze by sa zistilo ze v skole je ukryty niaky magicky premet(moze byt aj s Harryho Pottera)a ten by sa potom musel hladat podla niakych napovedi o ktorych nik nevie(mohli by to byt neviditelny plast, najmocnejsi prutik alebo kamen co ozivuje teda smrtelne visvetenia ci jako sa to vola)

 2. Iva, Ariana — 9. 11. 2007 @ 22.04

  alebo trojcarodejnicky turnaj(teda ukradnut drakovi vajce, labyrynt, vodne oslobodenie svojho blizkeho)……………len tak hadam

 3. Houndy — 10. 11. 2007 @ 10.12

  Čarodějnický tunaj jsme už přeci měli Merlinův pohár, ale díky :)

 4. Iva, Ariana — 10. 11. 2007 @ 10.24

  jaj tak to som nevedela, sorry

 5. Beritka — 12. 11. 2007 @ 19.06

  A já mám taky velice bujnou fantaziii;))))) XDD


Comment